İlk olarak 2004 yılında Ukrayna’nın Ivano-Franskivsk eyaletinde hizmete açtığımız ofisimiz ile Ukrayna plakalı 25 adet özmal araç filomuz ile sizlere hizmet vermeye başladık. Ukrayna da resmi belgeli ilk lojistik firmaları arasında yer alarak lojistik sektörüne hızlı bir giriş yapmış bulunmaktayız .

2014 yılında almış olduğumuz karar doğrultusunda aynı yıl nisan ayında Orion Lojistik A.Ş. Ankara ofisimizi açarak sizlere Türkiye’de hizmet vermeye başladık. Pazar akışımızı geliştirerek siz değerli partnerlerimize depolama konusunda destek vermek amacı ile 2018 yılının Şubat ayında İstanbul ofisimiz ve depomuz hizmet vermeye başladı. Türkiye Ukrayna karayolu parsiyel taşımacılığında pazar lideri konumumuzu sizlerin desteği ile daha yukarı taşıyacağımıza eminiz.

Biz Kimiz?

Şuan Ukrayna’nın 3 farklı eyaletinde ofislerimiz ve Türkiyede İstanbul ve Ankara olmak üzere toplam 5 ofisimiz bulunmaktadır. Depolama hizmetlerimizi Kiev ve İstanbul’da bulunan depolarımız üzerinden yapmaktayız.

Orion Lojistik sizin bütün lojistik iş akışınızı sağlar. Ukrayna’nın lider varlık dışı tedarik zinciri yönetimi şirketlerinden biri olarak, nakliye yönetiminde endüstri lideri çözümler tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Bizler, siz değerli müşterilerimiz ile birlikte büyümekten onur duyuyoruz .

Hangi çözümün iş gereksinimlerinize uygun olduğundan emin değil misiniz?