Quality and Performance at the right price

Transcargo Ltd. is one of the world’s leading providers of end-to-end supply chain solutions. We combine intercontinental Air and Ocean Freight with comprehensive Value-Added Logistics Services and Supply Chain Services. The range of Supply Chain Solutions can vary from simple transport or storage up to complex operations.

We optimize all activities around information, material and financial flow. We provide globally integrated end-to-end solutions tailored to our customers’ supply chain management needs with a special commitment to industry specific requirements.

Orion Lojistik Türkiye ve Ukrayna ağı, şirketinizin mallarını dağıtmak ve firmanıza özel teslim programları geliştirmek için iyi bir konuma sahiptir. Yol uzmanlarımız, operasyonel mükemmeliyetin yanı sıra, geçiş süresi açısından ihtiyaçlarınızı karşılayan uygun maliyetli çözümler sunacaktır.

Orion Lojistik Türkiye ve Ukraynada sahip olduğu kendi depoları ile Türkiyenin her yerinden ürünlerinizi alıp Ukraynanın her yerine adres teslimi götürebilecek operasyonel mükemmelige sahip tek lojistik firmasıdır. Uygun maliyetli çözümlerimiz için mutlaka fiyat alınız

Gümrük hizmetleri

Our asset-light operating model allows us the ability to choose the correct qualified subcontractors based on diverse customer requirements with an emphasis on compliance, safety, security, professionalism and environmental leadership.

Hangi çözüme ihtiyaç duyduğunuzdan emin değilmisiniz ?

Etkileyici Çözümler

Dünyanın en büyük şirketlerine sunduğumuz etkin hizmet çözümlerimiz sizleri memnun edecektir. Komple ve parsiyel yük taşımacılığında uygun navlun ve ücretsiz depo hizmetimizden faydalanabilirsiniz…

Safe & Secure
Fast Delivery
24/7 Support